Noclegi Ibiza island

#OnlyBefrom ponad 20.000 celów podróży

0

Noclegi Ibiza island

sortuj wg:
Popularność
Cena
Ocena
Wielkość
Pokoje

Sprawdź czy poprawnie wprowadzono wszystkie kryteria wyszukiwania

Apartamenty na Ibizie: Słoneczne noclegi

Apartamenty na Ibizie – Noclegi na Ibizie

Ibiza to wyspa znajdująca się na Morzu Śródziemnym. Razem z Majorką, Minorką, Formenterą i innymi mniejszymi wyspami tworzy archipelag Balearów. Charakteryzuje ją nieregularna rzeźba terenu składająca się z przeróżnych gór, wśród których największą jest Sa Talaia, znajdująca się w miejscowości San José. Jej wierzchołek wznosi się na 475 metrów i przyciąga miłośników wędrówek i wspinaczek. Na wyspie panuje klimat łagodny z gorącymi latami i przyjemnymi zimami. Piękny krajobraz, jak również wąwozy i plaże, których ciepła i przezroczysta woda staje się magnesem dla turystów, znane są na całym świecie.

Wśród najbardziej znanych klubów znajdują się: Pachá, Space, Amnesia, Es Paradís, Privilege Ibiza, Café del Mar i Ushuaïa Ibiza. Uliczne bazary, jak chociażby Las Dalias i Es Caná przyciągają uwagę wielu ludzi. Kolejnym atutem tej wyspy jest lokalna kuchnia z daniami na bazie jagnięciny, wieprzowiny i ryb. Nie można także ominąć lokalnych win i innych typowych napojów, które będziesz mieć okazję spróbować, jeżeli tylko zdecydujesz się wynająć nasze apartamenty na Ibizie, myśląc o chwili ucieczki od rzeczywistości.

Noclegi na Ibizie

Noclegi na Ibizie różnią się od siebie pod względem oferty, a Only-apartments może przedstawić ci najlepszy wybór. Oferujemy zarówno luksusowe, jak i bardziej skromne, w pełni umeblowane i wyposażone apartamenty. Są one odpowiednie dla rodzin, grup przyjaciół i par. Tym, którzy podróżują bez zbędnego bagażu, możemy zaoferować także znakomite studia. Nasze apartamenty znajdują się w najlepszych częściach miasta, więc nie zapomnij o tym, aby zarezerwować je z wystarczającym wyprzedzeniem.

Miejsca do zobaczenia na Ibizie

Nasze apartamenty na Ibizie znajdują się blisko wszystkich tych miejsc. Są najtańsze na rynku i oferują znakomite instalacje z wytworną atmosferą, umożliwiającą stylowe przeżywanie najlepszych chwil w całym roku.

Jak dostać się na Ibizę

Lotnisko na Ibizie znajduje się 7,5 km od miasta. Aby dostać się na dworzec autobusowy, musisz siąść do autobusu linii 10. Podróż kosztuje 3,50€, a autobus odjeżdża co 30 minut poza sezonem i co 20 minut w sezonie.

Do portu na Ibizie możesz dostać się promem z Barcelony, Majorki, Minorki, Formentery i Walencji. Podróż z Barcelony trwa prawie 8 godzin, ale prywatne kabiny i fotele sprawiają, że staje się ona bardzo wygodna.

Zapisz się, by otrzymywać nasze oferty