Apartamenty Sagrada Familia

#OnlyBefrom ponad 20.000 celów podróży

7

Apartamenty Sagrada Familia

sortuj wg:
Popularność
Cena
Ocena
Odległość od centrum
Wielkość
Pokoje

Co robić

Więcej ciekawych miejsc  

Fira de Barcelona 20 Apartamenty
Palau Sant Jordi 18 Apartamenty
Las Ramblas 11 Apartamenty
Platja del Bogatell 10 Apartamenty
Camp Nou 10 Apartamenty
Casa Batlló 9 Apartamenty
Plaza Real 4 Apartamenty
Parque Güell 2 Apartamenty
La Boqueria 1 Apartament
Puerto Olímpico 1 Apartament

Najnowsze komentarze

Nasze apartamenty Sagrada Familia, Barcelona, Hiszpaniamają ocenę 4około 5 w oparciu o37 opinii. Zarezerwuj nocleg od 58US$ / noc.

Apartamenty w pobliżu Sagrada Familia: Noclegi turystyczne

Bazylika Sagrada Familia w Barcelonie to dzieło sztuki katalońskiego architekta Antonio Gaudiego i jest symbolem miasta. Budowa bazyliki, przepełnionej symbolizmem, rozpoczęła się w 1882 roku, kiedy to położono kamień węgielny na działce rozciągającej się na 12800 metrach kwadratowych. Ulice Marina, Provença, Sardenya i Mallorca otaczają ten teren. Rok później, kataloński architekt Antonio Gaudi osobiście zajął się przedsięwzięciem. Kiedy tylko ukończono krypty i rozpoczęto prace nad nawą, Gaudi przygotował propozycję ogromnej, neogotyckiej konstrukcji, która miała mieć pięć naw, trzy wejścia i osiemnaście wież. Stworzył w ten sposób dzieło sztuki, które stało się sławne i jest podziwiane i dogłębnie studiowane na całym świecie na uniwersytetach prowadzących zajęcia z architektury.

Gaudi miał niesamowite wyczucie kształtu i objętości. Jako adwokat modernizmu, stworzył swój własny styl poprzez połączenie neogotyku ze wzorami stylizowanymi na wschodnie i kształtami, które zapożyczał podczas obserwacji natury. Wszystkie jego prace powstały pod wpływem obserwacji naturalnych struktur, jak i religii. Jego pierwszym ważnym dziełem była Casa Vicens.

W 1915 roku, po serii tragedii i ekonomicznych problemów, Gaudi znalazł odskocznię w pracy i kompletnie poświęcił się Sagrada Familia, aż do takiego stopnia, że mieszkał w swoim biurze, otoczony przez mapy i modele tego, co pewnego dnia miało się stać Sagrada Familia. W 1925 roku ukończył pierwszą iglicę. W następnym roku zginął potrącony przez tramwaj.

Sagrada Familia była tak ważna dla Gaudiego, że zostawił szczegółowe modele każdej nawy, na wypadek gdyby zmarł. 18 wież bazyliki podzielono na następujące grupy: 12 wież reprezentuje apostołów, a 4 - ewangelistów. Pozostałe 2 symbolizują Jezusa i Dziewicę Marię. Barwione okna, wpuszczające naturalne światło do wnętrza, to również ważne detale.

Ze względu na to, że pozostawione modele zostały ciężko uszkodzone podczas wojny domowej, budowa Sagrada Familia zajęła ponad stulecie. Od tamtej pory włożono wiele wysiłku w rekonstrukcję planów, ale skomplikowane kształty w scenach biblijnych zaprojektowanych przez Gaudiego sprawiły, że było to trudne zadanie, a program komputerowy, który miałby stworzyć wizualizację kościelnych filarów, jeszcze nie został ukończony. Szacuje się, że budowa Sagrada Familia zakończy się w 2026 roku.

Wynajem apartamentów, Sagrada Familia

Noclegi w pobliżu Sagrada Familia

Teren otaczający majestatyczną Bazylikę Sagrada Familia leży z dala od gwaru miasta. Wokół znajdziesz ulice pełne budynków mieszkalnych i lokalnych rozrywek, a życie codziennie kręci się wokół targu, kawiarni i turystów, którzy przyjeżdżają z całego świata. Dzielnica ma niemalże rodzinną atmosferę i znajdziesz tu szeroki wybór noclegów. Od drogich hoteli tuż przy bazylice, do dobrze ulokowanych mniejszych hoteli, których usługi różnią się między sobą jakością.

Jeśli szukasz stylu, klasy i dobrych cen, najlepszym pomysłem będzie wynajęcie apartamentu. Możesz znaleźć apartamenty, które są dobrze usytuowane, przestronne, z dużą ilością światła, dobrze wyposażone i o przepięknym wystroju. Mają Wi-Fi, łatwo się do nich dostać z różnych części miasta, a co najlepsze, doświadczysz całkowitej wolności związanej z posiadaniem własnej przestrzeni. Jeśli jedyną rzeczą, o jaką się martwisz, jest miejsce do spania i możliwość wykąpania się, to studia i B&B są idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Rozejrzyj się, a znajdziesz piękne, dobrze wyposażone studia z Wi-Fi, które są w pobliżu wszystkich środków transportu. Dla młodszych ludzi z mniejszym budżetem są tu hostele o rozsądnych cenach, domy gościnne i pensjonaty. Jak widzisz, istnieje szeroki wybór opcji noclegu. Zerknij do naszego katalogu apartamentów w pobliżu Sagrada Familia i wynajmij ten, który najbardziej ci odpowiada i upewnij się, że wykorzystasz maksymalnie swój czas wolny.

Miejsca do odwiedzenia w pobliżu Sagrada Familia

Oprócz miejsc wymienionych powyżej, znajdziesz tu również restauracje, bary i kawiarnie. Nasze apartamenty w pobliżu Sagrada Familia są bardzo popularne i rezerwowane z dużym wyprzedzeniem. Więc nie zastanawiaj się nad tym zbyt długo i zarezerwuj jeden z apartamentów, który ci się podoba, zanim zrobi to ktoś inny.

Jak dostać się do Sagrada Familia

Lotnisko Barcelona- El Prat znajduje się 15 kilometrów od centrum miasta. Możesz wsiąść w autobus 46 jadący do Plaza España, gdzie powinieneś się przesiąść albo w taksówkę albo w metro linii 1 do stacji Universitat. Tam wsiądź w linię 2 i wysiądź na stacji Sagrada Familia. Możesz też skorzystać z taksówek zaparkowanych przy terminalach. Nie mają ustalonej ceny za kurs.

Zapisz się, by otrzymywać nasze oferty
Co robić