Apartamenty Camp Nou

#OnlyBefrom ponad 20.000 celów podróży

10

Apartamenty Camp Nou

sortuj wg:
Popularność
Cena
Ocena
Odległość od centrum
Wielkość
Pokoje

Co robić

Więcej ciekawych miejsc  

Fira de Barcelona 20 Apartamenty
Palau Sant Jordi 18 Apartamenty
Las Ramblas 11 Apartamenty
Platja del Bogatell 10 Apartamenty
Casa Batlló 9 Apartamenty
Sagrada Familia 7 Apartamenty
Plaza Real 4 Apartamenty
Parque Güell 2 Apartamenty
La Boqueria 1 Apartament
Puerto Olímpico 1 Apartament

Najnowsze komentarze

Nasze apartamenty Camp Nou, Barcelona, Hiszpaniamają ocenę 4.2około 5 w oparciu o28 opinii. Zarezerwuj nocleg od 58US$ / noc.

Apartamenty w pobliżu Camp Nou: Noclegi na wynajem

Camp Nou jest jednym z trzech największych stadionów piłki nożnej na świecie i dumą mieszkańców Barcelony, którzy wspierają z trybun swój ulubiony klub, F.C. Barcelona. Stadion znajduje się w Les Corts, tradycyjnej dzielnicy Barcelony. Otwarty został 24 września 1957 roku, w dniu La Mercè, świętego patrona Katalonii. Od wielu lat jego historia ściśle łączyła się z F.C. Barcelona, znaną również jako „azulgranas” i przynosi wiele radości społeczności katalońskiej.

Od momentu otwarcia stadion przechodził wiele zmian i rozbudowań. Jedną z najpoważniejszych modernizacji Camp Nou przeszedł w 2007 roku, co zbiegło się z jego pięćdziesiątą rocznicą powstania. W związku z tą okazją zorganizowano międzynarodowy konkurs na najlepszy pomysł na modernizację stadionu. Rada miejska Barcelony i Stowarzyszenie Architektów postawiło dwa podstawowe wymagania: należało uszanować ogólną strukturę, a modernizacja musiała się zakończyć przed obchodami pięćdziesięciolecia. Zwycięski projekt zainspirował się pracami Antonio Gaudiego i zasugerował pokrycie fasady stadionu białymi, niebieskimi, czerwonymi i żółtymi płytami, które miały reprezentować kolory Barcelony i Katalonii. Ponadto planowano zwiększenie ilości wygodnych miejsc do 100 000. Mimo tego, że projekt został zaakceptowany, został zawieszony ze względu na koszta i przeprowadzona zostanie jedynie częściowa modernizacja, by naprawić naglące problemy i stworzyć Espai Barça.

Espai Barça to najambitniejszy projekt F.C. Barcelona, zarówno ze względu na sport, jak i architekturę. Będzie kosztować 600 milionów euro i zaliczać się do niego będzie New Palau Blaugrana, wielofunkcyjny pawilon sportowy mogący pomieścić 12,500 widzów. Wzniesiony zostanie wraz z innym pawilonem w tej samej dzielnicy, co Mini Estadi. Znajdzie się tam lodowisko i różne udogodnienia dla Barça Football Academy. Wybudowany zostanie również halowy Cam Nou, który pomieści 105 000 ludzi. Kolejnym projektem jest Campus Barça - będzie wcielony w społeczność Les Corts dzięki Les Corts Sports Club. To ogromne przedsięwzięcie ma za zadanie sprostać wymaganiom społeczności, która krytykowała brak dostępu do obiektów sportowych.

Obecnie największym zmartwieniem kadry zarządzającej Camp Nou jest upewnienie się, że dach będzie osłaniał wszystkich odwiedzających obiekty od chłodu i deszczu i że oświetlenie jest wystarczające i w zgodzie z najnowszymi technologiami pomagającymi chronić środowisko naturalne. Zainstalowane zostanie również Wi-Fi.

By dowiedzieć się czegoś więcej o tych projektach, możesz skorzystać z wycieczki z przewodnikiem po Camp Nou. Odkryjesz miejsca, w których grają gwiazdy sportu. Dowiesz się, że wielu z nich modli się przed wejściem na boisko - dlatego jest tutaj kaplica. A jeśli jesteś fanem Leo Messi, będziesz mógł odwiedzić jego „kapliczkę” - miejsce, gdzie są wystawione jego cztery Ballon d’Or i Złoty But.

Wynajem apartamentów, w pobliżu Camp Nou

Apartamenty w pobliżu Camp Nou

Camp Nou zajmuje teren 20 hektarów w Les Corts, w Barcelonie. Oprócz tego, że jest miejscem, w którym rozgrywają się mecze piłki nożnej, Camp Nou to również muzeum, w którym będziesz mógł prześledzić historię F.C. Barcelona i piłki nożnej. W pobliżu Camp Nou jest wiele noclegów, od zachwycających pięciogwiazdkowych hoteli oferujących wszystkie możliwe luksusy, do małych i przytulnych hotelików, które są zdecydowanie tańsze, ale nie oferują tylu udogodnień. Sama dzielnica należy do tych drogich. Oprócz hoteli znajdziesz tu również hostele i domy gościnne w o wiele przystępniejszych cenach. Apartamenty turystyczne to kolejna świetna opcja - sam możesz gotować i prać. Wyposażone są we wszystko, czego możesz potrzebować, wliczając w to Wi-Fi i ułatwienia dla osób niepełnosprawnych. Studia i B&B to idealna cenowa alternatywa dla osób młodych. Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy cię do prześledzenia listy apartamentów w pobliżu Camp Nou na naszej stronie.

Miejsca warte odwiedzenia w pobliżu Camp Nou

Nasze apartamenty znajdują się w pobliżu tych miejsc i sprawią, że twoje wakacje będą niezapomniane. Jeśli chcesz zatrzymać się w niewielkiej odległości od stadionu, jedyne, co musisz zrobić, to zapoznać się z naszą listą apartamentów w pobliżu Camp Nou.

Jak dojechać do Camp Nou

Lotnisko Barcelona-El Prat znajduje się 14 kilometrów od Camp Nou. Naprzeciwko terminali znajdziesz Aerobus, który zawiezie cię do Plaza Cataluña, skąd możesz wsiąść w linię 3 metra i wysiąść na stacji María Cristina. Taksówki na lotnisku są dostępne 24 godziny na dobę i oferują różne stawki, w zależności od tego, czy będziesz z niej korzystał w ciągu dnia, czy też może w nocy. Na lotnisku możesz też wynająć samochód.

Zapisz się, by otrzymywać nasze oferty
Co robić